CPF0603B11K5E
MFR.Part #
CPF0603B11K5E
JLCPCB Part #
C4221629
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS