SMF751KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF751KJT
Description
-55℃~+200℃ 51kΩ 750V 7W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS