CPF0402B9R09E
MFR.Part #
CPF0402B9R09E
JLCPCB Part #
C4270576
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS