CPF0402B90R9E
MFR.Part #
CPF0402B90R9E
JLCPCB Part #
C5579036
Description
-55℃~+155℃ 63mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS