CPF0402B9R31E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B9R31E
JLCPCB Part #
C3978525
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS