T9AS1D22-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9AS1D22-12
JLCPCB Part #
C1524551
Package
Plugin,27.4x32.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 144Ω 15ms 15ms 1W 20A@28VDC、25A@240VAC、30A@240VAC 277V@AC 30A 75mΩ AgCdO 插件,27.4x32.5mm Power Relays ROHS