H82K43BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H82K43BZA
JLCPCB Part #
C1406312
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS