CPF0402B82RE1
MFR.Part #
CPF0402B82RE1
JLCPCB Part #
C2079238
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS