CPF0402B182RE1
MFR.Part #
CPF0402B182RE1
JLCPCB Part #
C3988409
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS