CPF0402B7K5E1
MFR.Part #
CPF0402B7K5E1
JLCPCB Part #
C2088216
Description
-55℃~+155℃ 25V 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS