CPF0402B7R5E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B7R5E1
JLCPCB Part #
C4115912
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS