CPF0402B88K7E
MFR.Part #
CPF0402B88K7E
JLCPCB Part #
C4257443
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS