CPF0402B78R7E
MFR.Part #
CPF0402B78R7E
JLCPCB Part #
C5628180
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS