CPF0402B75KE
MFR.Part #
CPF0402B75KE
JLCPCB Part #
C3913529
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS