HSC150220RJ
MFR.Part #
HSC150220RJ
JLCPCB Part #
C6269062
Description
150W 220Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS