CPF0402B475KE
MFR.Part #
CPF0402B475KE
JLCPCB Part #
C4196347
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS