CPF0402B6K04E
MFR.Part #
CPF0402B6K04E
JLCPCB Part #
C4207080
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS