CPF0402B6K34E
MFR.Part #
CPF0402B6K34E
JLCPCB Part #
C4189849
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS