RP73D2A590KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A590KBTDF
JLCPCB Part #
C1718319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS