CPF0402B68RE1
MFR.Part #
CPF0402B68RE1
JLCPCB Part #
C2093003
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS