CPF0402B68KE
MFR.Part #
CPF0402B68KE
JLCPCB Part #
C4262426
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS