CPF0402B63K4E
MFR.Part #
CPF0402B63K4E
JLCPCB Part #
C4070212
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS