RQ73C2A90K9BTD
MFR.Part #
RQ73C2A90K9BTD
JLCPCB Part #
C4021085
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS