CPF0402B60K4E1
MFR.Part #
CPF0402B60K4E1
JLCPCB Part #
C2080681
Description
-55℃~+155℃ 25V 60.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS