CPF0402B1K02E
MFR.Part #
CPF0402B1K02E
JLCPCB Part #
C4191830
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS