CPF0402B56R2E
MFR.Part #
CPF0402B56R2E
JLCPCB Part #
C4220373
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS