CPF0402B562RE
MFR.Part #
CPF0402B562RE
JLCPCB Part #
C4192949
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS