CPF0402B4R87E
MFR.Part #
CPF0402B4R87E
JLCPCB Part #
C4062641
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS