CPF0402B4K3E1
MFR.Part #
CPF0402B4K3E1
JLCPCB Part #
C2088522
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS