CPF0402B4K32E1
MFR.Part #
CPF0402B4K32E1
JLCPCB Part #
C4334879
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS