CPF0402B24K3E1
MFR.Part #
CPF0402B24K3E1
JLCPCB Part #
C2081215
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS