CPF0402B47KE
MFR.Part #
CPF0402B47KE
JLCPCB Part #
C2093017
Description
-55℃~+155℃ 25V 47kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS