CPF0402B487KE
MFR.Part #
CPF0402B487KE
JLCPCB Part #
C4159762
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS