CPF0402B46R4E1
MFR.Part #
CPF0402B46R4E1
JLCPCB Part #
C2088466
Description
-55℃~+155℃ 25V 46.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS