RT0402DRE0710K2L
MFR.Part #
RT0402DRE0710K2L
JLCPCB Part #
C853759
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS