CPF0402B453RE
MFR.Part #
CPF0402B453RE
JLCPCB Part #
C3927277
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS