CPF0402B402RE
MFR.Part #
CPF0402B402RE
JLCPCB Part #
C4187088
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS