RN73R1ETTP62R0C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP62R0C50
JLCPCB Part #
C2521494
Description
-55℃~+155℃ 50V 62Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS