CPF0402B432RE
MFR.Part #
CPF0402B432RE
JLCPCB Part #
C4216791
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS