CPF0402B3K74E
MFR.Part #
CPF0402B3K74E
JLCPCB Part #
C4125971
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS