ERJ-U02D3920X
MFR.Part #
ERJ-U02D3920X
JLCPCB Part #
C2105564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS