CPF0402B39RE
MFR.Part #
CPF0402B39RE
JLCPCB Part #
C4129572
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS