CPF0603B1K78E
MFR.Part #
CPF0603B1K78E
JLCPCB Part #
C3952932
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS