CPF0402B374RE
MFR.Part #
CPF0402B374RE
JLCPCB Part #
C4236050
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS