CPF0402B43RE1
MFR.Part #
CPF0402B43RE1
JLCPCB Part #
C2081919
Description
-55℃~+155℃ 25V 43Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS