CPF0402B33RE1
MFR.Part #
CPF0402B33RE1
JLCPCB Part #
C4111433
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS