CPF0402B324KE
MFR.Part #
CPF0402B324KE
JLCPCB Part #
C4061535
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS