CPF0805B42K2E
MFR.Part #
CPF0805B42K2E
JLCPCB Part #
C4352580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS