CRGV1206F309K
MFR.Part #
CRGV1206F309K
JLCPCB Part #
C4111313
Description
-55℃~+125℃ 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS