CPF0402B2K74E1
MFR.Part #
CPF0402B2K74E1
JLCPCB Part #
C4168743
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS